Tańczyć każdy może - w hangarze

Data: 17-06-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Tańczyć każdy może - w hangarze „Tańczyć każdy może” pod takim hasłem odbył się Ogólnofajny Piknik Rodzinny. Wydarzenie, w minioną sobotę, zorganizowało Stowarzyszenie Taneczne „Nie bój się marzyć” przy wsparciu Miasto Piłąai Powiat Pilski.

To było niezwykłe spotkanie, w klimatycznych wnętrzach hangaru Aeroklubu Ziemi Pilskiej, gdzie stanęła scena, na której młodzi ludzie prezentowali swoje umiejętności  – w hip-hopie, balecie, a nawet akrobatyce sportowej.

Spotkanie pokazało, że taniec jest doskonałym środkiem wspierającym proces edukacji młodego pokolenia. Lekcje tańca to dla dzieci świetny sposób na poprawę ich kondycji fizycznej i psychicznej. Taniec uczy też pewności siebie, to także świetna zabawa i sposób na poznanie nowych kultur i nawiązywanie przyjaźni.
Pasji, zaangażowania i zdolności, młodym adeptom tańca, pogratulował m.in. starosta pilski Rafał Zdzierela.

Ogólnofajny Piknik Rodzinny stanowił podsumowanie całorocznego cyklu szkoleniowego, i był okazją dla rodziców i dziadków do podziwiania swoich pociech i wnuków, a dla innych Pilan okazją do ciekawego spędzenia sobotniego popołudnia.
 
Zapisz się na newsletter