Sportowy festyn żłobków i przedszkoli Little People

Data: 11-06-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Sportowy festyn żłobków i przedszkoli Little People Na stadionie przy Okrzei w Pile odbył się Festyn Sportowy pod hasłem "Żyj Zdrowo na Sportowo", zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole i Żłobki LittlePeople dla dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym na Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile.

Było to wspaniałe rodzinne wydarzenie z licznym udziałem maluchów, rodziców i wychowawców. Atrakcji dla najmłodszych było mnóstwo: zabawy sportowe, tory do skakania, strefa animacji, stoisko z malowaniem buziek i obowiązkowo: wata cukrowa, popcorn, lody...

Na festynie pojawili się również policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile z maskotką Pyrkiem, która był ogromną atrakcją dla maluchów. Pogoda także dopisała.
Uczestników odwiedzili przedstawiciele samorządu Powiat Pilski: Małgorzata Karwacka, Przewodnicząca Rady Powiatu w Pile, Rafał Zdzierela, starosta pilski oraz Daria Lubońska - Samorządowiec, członek Zarządu Powiatu w Pile.

Powiat Pilski wsparł to wydarzenie, podobnie jak wspiera wszelkie inicjatywy aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, zwłaszcza wśród najmłodszych.
Zapisz się na newsletter