Zagłosuj na Powiat Pilski w konkursie Zdrowy Samorząd

Data: 07-02-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zagłosuj na Powiat Pilski w konkursie Zdrowy Samorząd Powiat Pilski został nominowany w konkursie Zdrowy Samorząd za utworzenie Centrum Stomatologii Powiatu Pilskiego dla Dzieci i Młodzieży, gdzie prowadzona jest bezpłatna profilaktyka, leczenie oraz edukacja w zakresie higieny jamy ustnej i prawidłowego żywienia.

Głowanie internautów trwa do 12 lutego, do godz. 24.00. Wystarczy wejść w podany link TUTAJ i  kliknąć zieloną łapkę z napisem POPIERAM

Od początku funkcjonowania Centrum profilaktyką zostało objętych ponad 20 tys. najmłodszych mieszkańców Powiatu Pilskiego, a z leczenia skorzystało prawie 2 tys. osób.

Głównym celem konkursu jest wybór i nagrodzenie samorządów, które najbardziej skutecznie realizują zadania związane z promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją i profilaktyką wybranych schorzeń lub ich czynników ryzyka. Konkurs odbywa się dwutorowo. Laureaci wybierani są przez Radę Konsultacyjną Konkursu, ale niezależnie trwa również głosowanie internatów, gdzie do zgarnięcia jest nagroda czytelników Rynku Zdrowia i Portalu Samorządowego.

Liczymy na głosy mieszkańców.
 
Zapisz się na newsletter