Obrady Powiatowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych

Data: 02-02-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

podczas spotkaia wybrano delegatów na zjazd okręgowy W Starostwie Powiatowym spotkali się przedstawiciele Powiatowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, którzy wybrali swoich delegatów na zbliżający się okręgowy zjazd tej organizacji.

Obradujących odwiedził Starosta Pilski Eligiusz Komarowski. Zapewnił ich, że sytuacja w rolnictwie, jak i los rolniczych rodzin są dla władz powiatu bardzo ważne, ponieważ powiat nasz ma charakter rolniczy i to z tej działalności żyje bardzo wielu jego mieszkańców. Życzył im skutecznych działań w imieniu rolniczych interesów.

Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych reprezentuje rolników przed administracją rządową i samorządową, działa w obronie interesów rolnictwa i polskiej wsi przed skutkami spadku opłacalności produkcji, udziela pomocy w zbywaniu płodów rolnych. Jest wparciem dla rolników.