Wielkie serce dla WOŚP mieszkańców Osieka nad Notecią

Data: 31-01-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

W WOŚP zaangażowali się strażacy, dzieci oraz radni Rady Powiatu w Pile , Pięknie w tym roku zagrali mieszkańcy Osieka nad Notecią dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP Osiek nad Notecią zebrał dokładnie 81 107,96 zł!

- To moja rodzinna miejscowość, więc tym bardziej jestem dumny. To wspaniały wynik! Gratuluję – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

W zbiórkę dla WOSP zaangażowała się cała społeczność, m.in. strażacy z Ochotniczej  Straży Pożarnej w Osieku nad Notecią i Młodzieżowa i Dziecięca Drużyna Pożarnicza. Rozegrano mecze piłkarskie, odbyły się liczne licytacje, a mieszkańcy chętnie wrzucali pieniądze do puszek.

Do Orkiestry dołączyli również Iwona Schulz Radna Rady Powiatu w Pile i radny Rady Powiatu Almuetaz Bellah Nasrullah.
- Wam również gratuluję ogromnego serca i dużego zaangażowania – dodaje starosta.