Jubileusz 75-lecia Koła PZW w Wyrzysku

Data: 23-01-2024    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

jubileusz połączono z Balem Wędkarza Członkowie Koła PZW w Wyrzysku wraz z rodzinami i licznymi gośćmi uroczyście obchodzili jubileusz 75-lecia istnienia Koła. Spotkanie połączono z Balem Wędkarza.

To było wspaniałe spotkanie wędkarskich rodzin, podczas którego członkowie koła PZW otrzymali mnóstwo życzeń i gratulacji.  
Życzenia złożył także Eligiusz Komarowski, starosta pilski oraz radny Rady Powiatu w Pile z bezpartyjnego Stowarzyszenia Porozumienia Samorządowego Almuetaz Bellach Nasrullah.  

- Koło zrzesza różne pokolenia pasjonatów wędkarstwa i od lat popularyzuje tę wspaniałą pasję wśród mieszkańców. Jeszcze raz życzę  wszystkim członkom Koła PZW w Wyrzysku wielu okazji do wędkowania, pełnych łowisk. Dodam, że sam przed laty wędkowałem, a po raz pierwszy na rzece Noteci i Łobżonce, właśnie w Gmina Wyrzysk. Teraz ze względu na liczne obowiązki, niestety nie mam na to czasu – mówi starosta Eligiusz Komarowski.  

Powiat Pilski wspiera działalność wędkarzy zrzeszonych w Okręgu Nadnoteckim PZW w Pile, do którego koło w Wyrzysku również należy.
 
Zapisz się na newsletter