Mieszkańcy DPS w Pile z wizytą u starosty

Data: 17-11-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

starosta pilski zaprosil do starostwa grupę mieszkanców DPS w Pile, wczęsniej gościł u nich U starosty pilskiego Eligiusza Komarowskiego gościła grupa mieszkańców w Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile.

Niedawno starosta odwiedził mieszkańców w ich domu, teraz nadszedł czas na rewizytę.
- Kolejne spotkanie sprawiło mi ogromną radość, sadzę, ze moim gościa również. Zdaję sobie sprawę, jak ważne jest utrzymywanie więzi i kontaktów z mieszkańcami domów pomocy społecznej, to obopólne korzyści, nie tylko emocjonalne. Dla mnie to również wymiana doświadczeń, okazja do poznania wielu ciekawych historii – mówi starosta.

- Staramy się dla mieszkańców organizować jak najwięcej takich wyjść na zewnątrz, o ile pozwala im na to zdrowie. Mamy do dyspozycji samochód, dzięki któremu mogą przemieszczać się także osoby z niepełnosprawnością ruchową. Dziękujemy panu staroście za miłe przyjęcie - mówi Marzena Wojtczak, pełniąca obowiązki dyrektora DPS w Pile.