Warsztaty jazzowe z Sebastianem Czają

Data: 19-09-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

warsztaty zorganizowała Powiatwa i Miejska Biblioteka w Pila
Warsztaty jazzowe z Sebastianem Czają - była to kolejna ciekawa propozycja kulturalna Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana w Pile.

Warsztaty odbyły się w Centrum Powiatowym ISKRA w Pile. Licznie przybyła na nie młodzież szkolna. Sebastian Czaja, jeden z najciekawszych skrzypków młodego pokolenia, zaprezentował publiczności historię jazzu, podzielił się swoją wiedzą i pasją, co sprawiło, że warsztaty były nie tylko edukacyjne, ale również niezwykle inspirujące.
 
Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na zadanie „Festiwal Letnia Scena Muzyczna Powiatu Pilskiego” w wysokości 50 tys. zł.

W ramach tego projektu już w najbliższy piątek odbędą się także dwa koncerty w nowej Strefie Rekreacji przy budynku Starostwa Powiatowego w Pile.

O godz. 18.30
wystąpią znakomici artyści Mieczysław Szcześniak i Joanna Gajda. Razem z nimi zaśpiewają dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury „ISKRA” w Pile. Natomiast o godz. 20.30 na scenie wystąpi Dorota Miśkiewicz znakomita jazzowa wokalistka, a towarzyszyć jej będzie brazylijski muzyk Toninho Horta. Wstęp jest bezpłatny.
Zapisz się na newsletter