Piłkarskie emocje na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile

Data: 13-09-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

relacja z turnieju uczestników szkółek piłkarskich W miniony weekend na stadionie przy ul. Okrzei w Pile odbył się wyjątkowy turniej piłkarski skierowany do zawodników urodzonych w 2013 roku i młodszych. To był prawdziwy festiwal piłki nożnej.

Turniej zgromadził drużyny z różnych regionów, dając szansę młodym talentom piłkarskim na zaprezentowanie swoich umiejętności.
Dla wielu dzieci była to pierwsza okazja do wzięcia udziału w tak prestiżowym turnieju. Dla innych zaś stanowiło to doskonałą okazję do szlifowania swoich umiejętności.
Atmosfera na stadionie była niesamowita, a rodzice, opiekunowie i kibice dopingowali każdą drużynę, tworząc niezapomniane wspomnienia.

- Cieszę się, że mogłem wspólnie ze Zbigniewem Ajchlerem, Posłem na Sejm RP uhonorować młodych piłkarzy pamiątkowymi pucharami i medalami. Takie turnieje nie tylko promują sport i zdrowy styl życia, ale także kształtują młodych ludzi, ucząc ich współpracy, fair play i szacunku dla przeciwnika. To nie tylko rywalizacja, ale także nauka życiowych wartości – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Wydarzenie było świetnie zorganizowane przez K-Sport Region Pilski.