Kolejny koncert w strefie rekreacji przy budynku Starostwa

Data: 25-08-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

koncert Krzysztofa Koniarka w nowej strefie rekreacji W nowej strefie rekreacji przy budynku Starostwa Powiatowego w Pile odbył się kolejny darmowy koncert dla mieszkańców. Niedawno wystąpił tu Stanisław Soyka, a w miniony czwartek 24 sierponia Krzysztof Koniarek, który dla licznie zgromadzonej publiczności zaśpiewał szlagiery muzyki biesiadnej.

Publiczność powitał Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski oraz Leokadia Figurniak, przewodnicząca Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Pile i życzyli wszystkim znakomitej zabawy.

Koncert odbył się w ramach programu „AKTYWNY SENIOR W POWIECIE PILSKIM” realizowanego właśnie przez pilski odział PZERiI w Pile, dofinansowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

Krzysztof Koniarek zaśpiewał utwory autorskie oraz biesiadne klasyki i kultowe covery. Nie brakowało wspólnego śpiewania oraz tańców. Publiczność była zachwycona zarówno artystą, jak i nowym miejscem, które Powiat Pilski zagospodarował dla mieszkańców.

- To kolejny przykład na to, jak z miejsce, które przez długie lata, od początku powstania powiatu pilskiego w 1999 r. było „ruiną”, można uczynić przyjaznym i dostępnym dla mieszkańców - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Niebawem, 22 września, kolejny koncert tym razem Mieczysława Szcześniaka i Doroty Miśkiewicz.
Zapisz się na newsletter