„Pchła Szachrajka” w wykonaniu Teatru RAZEM w MDK ISKRA w Pile

Data: 23-05-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Informacja o kolejnym przedstawieniu Teatru RAZEm ze Środiwskowego Domu Samopomocy CARITAS w Pile dla dzieci z pilskich przedszkoli i szkół Teatr RAZEM działający przy Środowiskowym Domu Samopomocy CARITAS w Pile znowu na scenie Młodzieżowego Domu Kultury ISKRA W Pile.

Tym razem z pięknym spektaklem „Pchła Szachrajka”, w którym wstępują zarówno podopieczni jak i kadra ŚDS CARITAS w Pile.Przedstawienia skierowane są dla dzieci z pilskich przedszkoli i szkół podstawowych. Mają na celu integrację środowiskową, są też wspaniałą formą rehabilitacji podopiecznych ŚDS poprzez teatr właśnie.

Słowa uznania należą się Aleksandrze Kropińskiej, kierownikowi ŚDS Caritas w Pile, która wprowadziła ten projekt w życie i prowadzi jego kolejną już edycję.

Podziękowania i gratulacje w imieniu Powiatu Pilskiego - Starostwa Powiatowego w Pile, który od początku wspiera to ciekawe wydarzenie, złożyli Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile oraz Magdalena Zgiep-Porzucek, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Pile.