100 lat Kółka Rolniczego w Gromadnie. Życzeń nie brakowało

Data: 22-05-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Życzenia dla prezesa Kółka Rolniczego w Gromadnie oraz jego członków złożyli starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz Iwona Schulz, radna Rady Powiatu w Pile  Kółko Rolnicze w Gromadnie obchodziło piękny jubileusz 100-lecia istnienia.

Oficjalna część uroczystości odbyła się w sali wiejskiej. Tu m.in. wręczono odznaki honorowe "Zasłużony dla rolnictwa”.Uroczystość była niezwykle ważna dla lokalnej społeczności. Sala wiejska w Gromadnie wypełniona była po brzegi. Przybyli przede wszystkim rolnicy z rodzinami oraz wielu zaprzyjaźnionych gości.

Gratulacje i życzenia prezesowi Romanowi Kowalskiemu oraz wszystkim członkom Kółka Rolniczego w Gromadnie złożyli Eligiusz Komarowski, starosta pilski oraz Iwona Schulz, radna Rady Powiatu w Pile.  

- To wielki zaszczyt móc uczestniczyć w tej uroczystości. Kółko Rolnicze w Gromadnie to ważna organizacja. Świadczą o tym choćby długie lata działalności. Kółko działa w interesie rolników indywidulanych, walczy o ich prawa oraz ich wspiera. To także ostoja pięknych lokalnych tradycji oraz polskiego rolnictwa. Życzę wytrwałości w działaniu i kolejnych sukcesów - mówi starosta.

Wydarzenie wsparł Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile.
 
 
 
Zapisz się na newsletter