Życzenia dla strażaków od przedstawicieli samorządu powiatu

Data: 12-05-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

uroczysty apel w siedzibie KP PSP w Pile z okazji Dnia Strażaka Z okazji Dnia Strażaka w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile przy ul. Moniuszki w Pile odbył się uroczysty apel.

Uczestniczyli w nim także przedstawiciele samorządu Powiatu Pilskiego: Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu oraz Kazimierz Wasiak, przewodniczący Rady Powiatu w Pile.

Życzenia strażakom złożył wicestarosta Arkadiusz Kubich, który podziękował im za ofiarną i pełną poświęcenia służbę.
- Strażak to jest człowiek, który niczego się nie boi. Niejednokrotnie jesteście pierwsi na miejscu zdarzenia i ratujecie ludzkie życie. Pilska jednostka należy do najlepszych w Wielkopolsce, działa nie tylko w gminach powiatu pilskiego, ale także w różnych miejscach kraju i za granicą. Dziękuję również Waszym rodzinom, które na co dzień wspierają Waszą służbę - powiedział wicestarosta.