Praktyki i zniżki na kursy prawa jazdy dla uczniów CKZiU w Wyrzysku

Data: 10-05-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

CKZiU w Wyrzysku popisało umowę o współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców "Joker" w Wyrzysku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku nawiązało współpracę z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców „JOKER” w Wyrzysku, dzięki której uczniowie będą odbywali staże i praktyki, otrzymają także zniżki na kusy prawa jazdy.

- Dla naszych uczniów pozyskujemy coraz więcej partnerów do współpracy, którzy umożliwiają praktyczną naukę zawodów na jak najwyższym poziomie – mówi Eligiusz Komarowski, który razem z Arkadiuszem Kubichem, wicestarostą pilskim w imieniu władz Powiatu Pilskiego podpisali porozumienie o współpracy.

CKZiU w Wyrzysku reprezentowała dyrektor Agnieszka Marcinkowska-Beznosik, Ośrodek Szkolenia Kierowców „JOKER” – jego właścicielka Magdalena Jagodzińska. Towarzyszyła im Iwona Schulz, radna Rady Powiatu w Pile z okręgu wyrzyskiego.

Umowa przewiduje m.in. praktyki zawodowe i staże dla uczniów branżowej szkoły I stopnia w zawodzie sprzedawca oraz uczniów technikum w zawodzie informatyk. Objęcie patronatem wybranej klasy technikum informatycznego.

Z kolei wszyscy uczniowie CKZiU w Wyrzysku skorzystają na zniżkach w opłatach za kursy na prawo jazdy, a najlepsi uczniowie z technikum i szkoły branżowej za symboliczną opłatą będą mogli ukończyć kurs nauki jazdy na trzy kategorie. Do tego będą nagrody dla uczniów, które zawsze mobilizują każdego do lepszej pracy i nauki.
Zapisz się na newsletter