Bieg papieski na inaugurację powiatowego cyklu „Biegaj z nami"

Data: 03-04-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Bieg papieski na inaugurację powiatowego cyklu „Biegaj z nami" 1 kwietnia zainaugurowany został tegoroczny powiatowy cykl „Biegaj z nami”. Biegacze oraz kijkarze wystartowali w XIV Papieskim Biegu Przełajowym im. Św. Jana Pawła II na trasie Skrzatusz-Stara Łubianka w gminie Szydłowo.

Zawodnicy mieli do pokonania trasę o długości 8,5 km. Jako pierwszy na linię mety wbiegł Mikołaj Czechowicz, wśród kobiet pierwsza była Katarzyna Wrotecka.
W klasyfikacji Nordic Walking zwyciężyli Tadeusz Jakimiec oraz Katarzyna Jany.

Gratulujemy. Miło nam dodać, że w biegu uczestniczył także Krzysztof Pabich, radny Rady Powiatu w Pile. Zajął 26. miejsce. Brawo!
Zawodników dopingował m.in. Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu w Pile. Wręczył również medale, zarówno na mecie, jak i zawodnikom na podium.

Pełne wyniki biegu na stronie TUTAJ