Krzysztof Stepnowski nowym radnym Rady Powiatu w Pile

Data: 10-02-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Krzysztof Stepnowski nowym radnym Rady Powiatu w Pile 10 lutego 2023 roku podczas LX nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu w Pile do grona radnych dołączył Krzysztof Stepnowski.

Krzysztof Stepnowski urodził się 31 sierpnia 1959 roku w Wałczu, jednak przez większość swojego życia związany jest z Miasteczkiem Krajeńskim. Naukę pobierał w Zespole Szkół Mechanicznych w Pile oraz Technikum Rolniczym w Brzostowie. Później rozpoczął działalność gospodarczą. Obecnie, wraz z żoną prowadzi piekarnię. Jego pasje to motoryzacja i hodowla gołębi.

W trakcie sesji przyjęte zostały również inne uchwały. Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu w Pile został wybrany Krzysztof Pabich. Z kolei Przewodniczącą Komisji Budżetu i Infrastruktury Rady Powiatu w Pile została wybrana Ewa Ramusiewicz.