Ferie w pełni. Lodowisko tętni życiem

Data: 08-02-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Ferie w pełni. Lodowisko tętni życiem
Trwają ferie, a zimowa aura sprzyja. Warto ten czas spędzić na świeżym powietrzu. Przypominamy, że cały czas czynne jest lodowisko na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile. To świetna forma rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, o czym zresztą świadczy duża frekwencja.
Lodowisko jest czynne codziennie od godz. 12.00 do 21.00, z przerwą techniczną między godz. 15.00 a 16.00. Wstęp jest bezpłatny, na miejscu za zwrotną kaucją, można wypożyczyć łyżwy.
- To świetna forma spędzenia czasu dla wszystkich. Na stadionie palą się ogniska, można przy nich posiedzieć i się ogrzać. Zapraszam również dzieci i młodzież z gmin powiatu pilskiego. Warto wybrać się do nas wycieczkę i pojeździć na łyżwach - zachęca Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
Atmosfera też jest fantastyczna. Zapraszamy.