W hali przy Pola z wielkim sukcesem zagrano dla WOŚP

Data: 31-01-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

W hali przy Pola z wielkim sukcesem zagrano dla WOŚP   Niezwykle udany był I Turniej Piłki Siatkowej Gramy z WOŚP zorganizowany przez Pilskich Pasjonatów Siatkówki w Powiatowej Hali przy Pola w Pile.

Na konto Orkiestry ze wszystkich zbiórek i licytacji prowadzonych na FB, jeszcze przed wielkim finałem oraz cegiełek, które wpłacali mieszkańcy w niedzielę podczas turnieju, zebrano łącznie 45 479, 59 zł.
- To wspaniały wynik! Ogromne gratulacje dla organizatorów i wszystkich członków Pilskich Pasjonatów Siatkówki, którzy zaangażowali się w granie dla WOŚP. Jak widać, to duża i zgrana siatkarska rodzina, a sportowe wydarzenie świetnie można połączyć z pomaganiem innym – powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

- Jako Pilscy Pasjonaci Siatkówki po raz pierwszy zorganizowaliśmy takie wydarzenie. W organizację turnieju, prowadzenie licytacji zaangażowały się nasze rodziny, przyjaciele, znajomi. Znamy się doskonale, bo na co dzień spotykamy się i gramy w siatkówkę. Dzisiaj wszyscy byliśmy razem, dziękuję mieszkańcom, dziękuję sponsorom za ufundowanie wspaniałych nagród - wyznał Dominik Otto, główny organizator wydarzenia.  

Jednym z fundatorów nagród było bezpartyjne Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe w Pile, którego Eligiusz Komarowski jest prezesem. Stowarzyszenie ufundowało voucher – lot helikopterem, który został wylicytowany na rzecz Orkiestry za 10 tys. zł.
- To ogromna satysfakcja, że na konto Orkiestry wpłynie od nas tak kwota. Ale dziękuję wszystkim mieszkańcom za hojność i okazane serce, nieważne ile się dało, liczy się każdy gest, każda złotówka - dodał starosta.
 
Zapisz się na newsletter