Dzieci z przedszkola Wesoła Przygoda na scenie Centrum ISKRA

Data: 23-01-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Dzieci z przedszkola Wesoła Przygoda na scenie Centrum ISKRA Prawdziwe tłumy przybyły do Centrum Powiatowego Iskra w Pile na przedstawienie jasełkowe, w którym wystąpiły maluchy z Niepublicznego Przedszkola Kreatywnego Wesoła Przygoda w Pile.

Na scenie wystąpiło około 50 dzieci. Już to robiło wrażenie.
- Dzieci były wspaniałe, dały prawdziwy popis umiejętności wokalnych i tanecznych. Słowa uznania należą się całej kadrze przedszkola, która z takim zaangażowaniem i starannością przygotowała występy maluchów – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski, który podarował dzieciom upominki ze Starostwa Powiatowego w Pile, w tym odblaski. 

Spektakl odbył się w przededniu Dnia Babci i Dziadka, na sali zasiedli więc nie tylko rodzice, ale także „dziadkowie”, którzy ze wzruszeniem oklaskiwali wspaniałe występy wnuków. Brawom nie było końca.

Występ maluchów z przedszkola Wesoła Przygoda odbył się już nie pierwszy raz w Centrum Powiatowym Iskra w Pile, co podkreśliła Edyta Walewska, dyrektor przedszkola.
- To wspaniałe miejsce, czujemy się tu bardzo dobrze, dziękujemy Panu Staroście za gościnność - wyznała.    
- Progi Centrum Iskra w Pile są zawsze dla Was otwarte, podobnie jak dla innych przedszkoli funkcjonująych w gminach powiatu pilskiego i wszystkich mieszkańców - podkreślił starosta.
Zapisz się na newsletter