Ciekawa wystawa z wizerunkami legendarnych muzyków w BWA PP

Data: 12-01-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Ciekawa wystawa z wizerunkami legendarnych muzyków w BWA PP Zapraszamy do Galerii Debiutów w Biurze Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego na niecodzienną wystawę prac Filipa Kowalskiego z wizerunkami legendarnych mistrzów muzyki, idoli samego autora.

Na wystawie pt. MUSIC IS MY RELIGION zaprezentowani zostali m.in.: Miles Davis, Herbie Hancock, Ozzy Osbourne, Kurt Cobein, Robert Smith, Phil Collins, Peter Gabriel, Dawid Bowie, John Coltrane, Tadeusz Nalepa, Krzysztof Komeda, wspaniała „Czwórka z Liverpoolu”.
Prace Filipa Kowalskiego można oglądać do 16 lutego, w poniedziałki i piątki w godz. 9.00–15.00, wt.- czw. godz. 9.00–19.00.  Polecamy.
Autor Filip Filippo Kowalski pochodzi z Piły (obecnie mieszka w Skórce pod Piłą). Jest muzykiem-perkusistą, artystą malarzem i grafikiem.