Awanse zawodowe dla nauczycieli

Data: 22-12-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Awanse zawodowe dla nauczycieli Starosta pilski Eligiusz Komarowski wręczył akty nadania dla trzech nauczycieli, którzy w sesji zimowej 2022 r. uzyskali stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

- Gratuluję. To ogromna satysfakcja, że jesteście ambitni i nieustająco podnosicie swoje kwalifikacje zawodowe przede wszystkim dla dobra uczniów i wychowanków, z którymi na co dzień pracujecie i pracować będziecie - powiedział starosta.

Akty awansu zawodowego otrzymali:
Małgorzata Zabłocka - Gawrońska -  nauczyciel prowadzący zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno - pedagogicznej, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia logopedyczne, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne -w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pile.
Mikołaj Sobieszczyk - wychowawca  w Zespole Placówek Wychowawczych w Łobżenicy.
Weronika Anna Działoszyńska – nauczyciel prowadzący zajęcia rozwijające się, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia logopedyczne w Zespole Szkół w Łobżenicy.