Świąteczna wizyta i prezenty dla wychowanków SOSW w Pile

Data: 22-12-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Świąteczna wizyta i prezenty dla wychowanków SOSW w Pile To było piękne i wzruszające wigilijne spotkanie. Wychowanków oraz grono pedagogiczne Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Pile z prezentami odwiedzili przedstawiciele samorządu Powiatu Pilskiego. Było mnóstwo życzeń, podziękowań i dużo pozytywnej energii.   

Z wizytą do tej wyjątkowej placówki oświatowej prowadzonej przez Powiat Pilski udali się starosta pilski Eligiusz Komarowski, Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu oraz radni Rady Powiatu w Pile: Zdzisława Bosak-Kawa i Przemysław Pochylski. Spotkanie odbyło się w nowej hali sportowej, która na tę okazję przybrała odświętny wystrój.  
- Sala przepełniona była pozytywną energią, za co wszystkim serdecznie dziękuję. Dziękuję za budujące rozmowy i tak miłe przyjęcie – mówi starosta.

Przedstawiciele Samorządu Pilskiego wręczyli wychowankom upominki, które ufundowali członkowie Zarządu Powiatu, radni Porozumienia Samorządowego oraz Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Powiatu w Pile. Spotkanie uświetniły przepiękne występy artystyczne uczniów.
- Jestem dumny z tego, że spotkanie odbyło się w hali gimnastycznej, którą nie tak dawno otwieraliśmy. Na co dzień prowadzone są w niej sportowe zajęcia, ale znakomicie służy także do organizowania szkolnych uroczystości. Sami zainteresowani przyznali, jak wiele ona dla nich znaczy – podsumowuje starosta.
 
Zapisz się na newsletter