Wraca cykl „Biegaj z nami”

Data: 21-12-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wraca cykl „Biegaj z nami” 21 grudnia 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Pile członkowie Zarządu Powiatu w Pile spotkali się z wójtami, burmistrzami i przedstawicielami gmin z terenu powiatu pilskiego w celu omówienia planów dotyczących kolejnej edycji cyklu biegów ulicznych i przełajowych „Biegaj z nami”.

Podczas spotkania, zorganizowanego w formie konwentu, poruszono sprawy organizacyjne oraz ustalono wstępny harmonogram biegów wchodzących w skład cyklu.
- „Biegaj z nami” to cykl rozpoznawalny nie tylko w Powiecie Pilskim, jest to jedna ze sportowych marek powiatu, dlatego pragniemy reaktywować go po pandemicznej przerwie – zapowiedział Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski.
Biegacze na pewno będą z tego faktu zadowoleni, a informacje o przygotowywanych wydarzeniach będą na bieżąco publikowane na naszej stronie.