Święto siatkówki amatorskiej w Powiatowej Hali Sportowej w Pile

Data: 20-12-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Święto siatkówki amatorskiej w Powiatowej Hali Sportowej w Pile 31 zespołów wzięło udział w I Gwiazdkowym Turnieju Siatkówki Amatorskiej o Puchar Starosty Pilskiego. Walka o zwycięstwo trwała od wczesnych godzin porannych aż do wieczora.

Liczba zgłoszeń do turnieju już na długo przed pierwszą zagrywką zapowiadała coś wielkiego i tak też się stało. Ostatecznie do walki o trofeum w I Gwiazdkowym Turnieju Siatkówki Amatorskiej o Puchar Starosty Pilskiego znacznie ponad 200 zawodników i zawodniczek, co przełożyło się na aż 31 zespołów. Dla wielu uczestników była to pierwsza od dłuższego czasu okazja do zaprezentowania swoich siatkarskich umiejętności, jak również spotkania się na parkiecie z kolegami i koleżankami z dawnych lat. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyła się drużyna Powiatu Pilskiego, która wyprzedziła zespoły m.in. ENEA MEC Piła czy Grzmotomocni.
- Wielkie ukłony w stronę wszystkich osób, z którymi przyszło nam współpracować przy okazji tego wydarzenia. To wy swoją ciężką pracą i długimi przygotowaniami sprawiliście, że było ono tak wyjątkowe - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
Szczególne podziękowania należą się Małgorzacie Głuszanowskiej z firmy Rowerowy Raj i nie tylko, która była inicjatorką i pomysłodawczynią tego wydarzenia.

Klasyfikacja końcowa:
1. Powiat Pilski