KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski zwycięża w turnieju futsalu

Data: 20-12-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski zwycięża w turnieju futsalu KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski okazała się najlepsza w turnieju futsalu rozegranym w Powiatowej Hali Sportowej przy ul. Pola w Pile. W wielkim finale gospodarze zmagań pokonali drużynę Styku Transport. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy El-Fen Leżenica.
 
Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, który kibicował uczestnikom zmagań z wysokości trybun. To kolejne ciekawe wydarzenie w oddanej do użytku całkiem niedawno Powiatowej Hali Sportowej.
 
- Po raz kolejny udowadniamy, że w naszej hali jest miejsce dla każdego. Na co dzień trenują i rywalizują tu o ligowe punkty zawodowcy w takich dyscyplinach, jak siatkówka czy właśnie futsal, ale organizowane są także wydarzenia dla amatorów, takie jak dzisiejsze. Zresztą rozmowy z uczestnikami zmagań utwierdzają mnie w przekonaniu, że takich działań nigdy za wiele – powiedział Starosta Pilski Eligiusz Komarowski.
 
Drużyny startujące w turnieju zostały podzielone na trzy grupy. Najlepsi z każdej z nich rywalizowali później w fazie pucharowej, gdzie nie było już miejsca na pomyłki – przegrywający odpadał z turnieju. Najwięcej zimnej krwi zachowali zawodnicy KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski, którzy przez fazę pucharową przeszli jak burza ostatecznie sięgając po okazałe trofeum.
 
Zapisz się na newsletter