Wigilia w Warsztatach Terapii Zajęciowej przy Motylewskiej w Pile

Data: 19-12-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wigilia w Warsztatach Terapii Zajęciowej przy Motylewskiej w Pile W Warsztatach Terapii Zajęciowej przy ul. Motylewskiej w Pile odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. Poza podopiecznymi i opiekunami zaproszeni na nie zostali także przyjaciele WTZ w Pile.

Podczas spotkania jak zawsze panowała rodzinna atmosfera, nie zabrakło przepysznych potraw, występów artystycznych, a przede wszystkim wielu świątecznych i noworocznych życzeń.   
- Zawsze miło jest wracać do miejsc, gdzie panuje tak niesamowity klimat i gdzie człowiek zawsze czuje się tak dobrze. Czuję się przyjacielem WTZ w Pile i to się nigdy nie zmieni. Zawsze możecie na mnie liczyć -  zapewnił Eligiusz Komarowski, starosta pilski, który tradycyjnie uczestniczył w świątecznym spotkaniu. 
Starosta podkreślił, że takie spotkania to również okazja do integracji  i podziękowania za wsparcie wielu ludziom dobrej woli, którzy na co dzień wspierają WTZ przy Motylewskiej w Pile.

- Takich ludzi nie brakuje. Czasami są to osoby fizyczne, czasami firmy, których przedstawiciele  również są obecni na spotkaniu. To magia świat, aby trochę zatrzymać się, powspominać i pomyśleć  o przyszłości - dodał.   

Za przybycie i życzenia dziękowała Hanna Gapińska, kierownik WTZ w Pile.
- Spotykamy się już 19. raz, to już nasza tradycja. To są nasze najważniejsze dni w roku, na które czekamy i się do nich przygotowujemy. Czekamy na gości. Wigilia dla uczestników warsztatów, ich  rodziców oraz dla nas jest zawsze ogromnym wydarzeniem i przeżyciem – powiedziała.   

Dodajmy, iż trwa kiermasz produktów przygotowanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. Prace można nabywać w siedzibie WTZ przy ulicy Motylewskiej 24 w Pile, będzie to wspaniała cegiełka wsparcia dla ich uczestników.   
 
Zapisz się na newsletter