Piękne prace w konkursie na lampę roratnią

Data: 09-12-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Piękne prace w konkursie na lampę roratnią W Domu Pielgrzyma w Skrzatuszu uroczyście podsumowano „XXIV Powiatowy Konkurs na Lampę Roratnią”.
Nagrodzono autorów prac z gmin powiatu pilskiego bo to popularny konkurs, do którego przystępują od lat uczniowie wielu szkół, a jego organizację wspiera Powiat Pilski.
W tym roku uczniowie podobnie jak w latach poprzednich wykonali przecudne lampy roratnie.  Wybór tych najlepszych był bardzo trudny.
- Wszyscy jesteście wygranymi i wszystkim gratuluję wykonania wspaniałych prac – mówił Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, który razem z Magdaleną Zgiep – Porzucek, wiceprzewodniczącą Rady Powiatu w Pile pogratulował dzieciom i wręczył nagrody.
Warte podkreślenia jest, że konkurs ma już 24 lata i zawsze jest nim ogromne zainteresowanie.