Kiermasz świątecznych ozdób w szczytnym celu

Data: 07-12-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Kiermasz świątecznych ozdób w szczytnym celu Ogromną radość sprawili pracownikom Starostwa Powiatowego w Pile wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile,  którzy przed Świętami Bożego Narodzenia, przybyli do urzędu z własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi.
W akcję zaangażowali się także członkowie Stowarzyszenia "Otwarte Serca" działającego przy Ośrodku.
Wszystkie ozdoby rozchodziły się w szybkim tempie, a symboliczne kwoty zasiliły fundusz Stowarzyszenia, które niesie pomoc dzieciom z niepełnosprawnościami i działa przy Ośrodku.
Dzieciom i opiekunom pogratulował oraz życzył Wesołych Świąt Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.
- To wspaniała inicjatywa. Cieszę się, że mogliśmy pomóc i zasilić w jakimś stopniu fundusz Stowarzyszenia i jego szczytny cel działalności. Nasi goście okazali się super sprzedawcami. Ozdoby, które wykonali są piękne. Z pewnością przystroją one wiele choinek i znajdą się na świątecznych stołach - powiedział.