Mistrz świata z wizytą u starosty

Data: 02-11-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Mistrz świata z wizytą u starosty Przedstawiciele klubu Sporty Walki Piła gościli u starosty pilskiego Eligiusza Komarowskiego, prezentując zdobyte w ostatnim czasie trofea. Wśród gości był Miłosz Bogucki, który zdobył ten najważniejszy medal w historii klubu: złoty medal Mistrzostw Świata Juniorów K1!
 
Złoty medal udało się wywalczyć Miłoszowi Boguckiemu we włoskim Lido di Jesolo po pięknych walkach. Pilanin zdominował wszystkich swoich rywali nie pozostawiając wątpliwości co do swojej wyższości.
- Pamiętam moment, gdy śledząc relację na żywo trzymałem kciuki za naszego zawodnika i tą nieopisaną radość, gdy złoty medal zawisł na jego szyi – powiedział starosta pilski Eligiusz Komarowski.
 
Swoimi osiągnięciami pochwaliła się także pozostała dwójka. Antonina Hader to brązowa medalistka Mistrzostw Polski młodziczek w boksie, złota medalistka turnieju Robin Round, a od stycznia reprezentantka Polski i uczestniczka Mistrzostw Europy młodziczek w boksie. Adrian Drewnowski z kolei to mistrz Polski młodzików w boksie. W spotkaniu udział wziął także trener Przemysław Leniec.
Zapisz się na newsletter