Życzenia dla żołnierzy 100 Batalionu Łączności

Data: 21-10-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Życzenia dla żołnierzy 100 Batalionu Łączności Z okazji  Święta Wojsk Łączności i Informatyki, Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski złożył gratulacje i życzenia dowódcy ppłk. Sławomirowi Rzadkiewiczowi oraz wszystkim żołnierzom 100 Batalionu Łączności. Uroczysty apel odbył się na terenie koszar jednostki w Wałczu.

- Drodzy żołnierze, wszystkiego najlepszego. Dziękuję za sumienne pełnienie obowiązków w zapewnianiu bezpieczeństwa obronności Polski. Pracujcie jak potraficie najlepiej, a Ojczyzna na pewno Wam to wynagrodzi – mówił.
Wicestarosta złożył także życzenia rodzinom żołnierzy. Podkreślił także bardzo dobrą współpracę samorządu Powiatu Pilskiego z jednostką, wyrażając nadzieję, że dalej będzie się ona tak układać.

W uroczystości udział wziął także płk Mirosław Postołowicz, Dowódca Brygady Wsparcia Dowodzenia Wielonarodowego Korpusu Północny Wschód (100 Batalion Łączności wchodzi w jej skład), który wyróżnił wicestarostę Arkadiusza Kubicha tytułem „Przyjaciela jednostki”.