Tak bawiliśmy się na Dożynkach Powiatowych w Pile

Data: 13-09-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Tak bawiliśmy się na Dożynkach Powiatowych w Pile Podczas Dożynek Powiatowych w Pile na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile odbyło się wiele imprez towarzyszących, w których licznie uczestniczyli mieszkańcy.
Dożynki to nie tylko tradycyjne obrzędy, to także festyn i dobra zabawa. Jak zawsze duże emocje wzbudził pokaz siłaczy zorganizowany przez Grzegorza Peksę. Mogli w nim się zmierzyć także mieszkańcy. Chętnych nie brakowało, również kobiet.
Po godz. 17.00 rozpoczęły się koncerty. Na początek wystąpił zespół Osieczanki z Osieka nad Notecią, a po nim Ewa Kryza. Pod sceną gromadziły się coraz większe tłumy. Do tańca publiczność porwał zespół Mikesh, a po nim gwiazda wieczoru zespół Skaner. Bisów nie zabrakło.
Na koniec zabawę pod chmurką poprowadził Krzysztof Belak. Tańcom przy ulubionych przebojach nie było końca, a zabawa trwała do późnego wieczora.