Życzenia z okazji Święta Policji dla funkcjonariuszy i pracowników Szkoły Policji w Pile

Data: 20-07-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Życzenia z okazji Święta Policji dla funkcjonariuszy i pracowników Szkoły Policji w Pile 18  lipca br. w Szkole Policji w Pile odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji połączony z wręczeniem odznaczeń państwowych i resortowych.

Władze Powiatu Pilskiego reprezentowali: przewodniczący Rady Powiatu Kazimierz Wasiak oraz członkowie Zarządu Powiatu: Krzysztof Sadowski, Emilia Załachowska i Marek Kamiński.

- Słowa uznania należą się wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom cywilnym Policji, którzy wzorowo wykonują swoją służbę pod każdym względem, dając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Często Wasza praca wymaga zaangażowania kosztem rodzin, dlatego dziękuję także Waszym rodzinom, za cierpliwość i wyrozumiałość. W imieniu władz Powiatu Pilskiego, dziękuję za codzienną służbę, za oddanie, za ofiarność, za wszystko to, co robicie byśmy jako mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Gratuluję też wszystkim odznaczonym i awansowanym – powiedział podczas uroczystości Krzysztof Sadowski, Etatowy Członek Zarządu Powiatu w Pile.
 
Zapisz się na newsletter