Zapraszamy do hali przy Pola na wielkie siatkarskie widowisko

Data: 15-06-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy do hali przy Pola na wielkie siatkarskie widowisko W dniach 19 czerwca (niedziela) i 20 czerwca (poniedziałek) w Powiatowej Hali Sportowej przy ul. Pola w Pile mecze sparingowe w  siatkówce rozegrają reprezentacje U22 Polski i Holandii. Początek meczów godz. 18.00.

- To kolejne spotkanie na najwyższym, tym razem międzynarodowym poziomie, które rozegrane będzie w naszym obiekcie. Przypomnę, że w ubiegłym roku na otwarciu hali gościliśmy już reprezentację Polski U21, a pod koniec roku mistrza Polski Jastrzębski Węgiel – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.  

Wydarzenie odbędzie się w ramach przygotowań naszej reprezentacji do Mistrzostw Europy U22, które na początku lipca odbędą się w Tarnowie. Do Piły na zgrupowanie przyjeżdżają już dzisiaj, będzie ono jednym z ostatnich sprawdzianów zawodników przed mistrzostwami.  
Trenerem polskiej reprezentacji do lat 22 jest Daniel Pliński, który jeszcze w ubiegłym roku prowadził naszą drużynę Stalpro Joker Powiat Pilski.
Mecze zapowiadają się na wysokim poziomie, Holandia także zakwalifikowała się do Mistrzostw Europy U22. Dopingujmy naszą reprezentację. Wstęp wolny.
Zapisz się na newsletter