Zapraszamy do hali przy Pola na wielkie siatkarskie widowisko

Data: 15-06-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy do hali przy Pola na wielkie siatkarskie widowisko W dniach 19 czerwca (niedziela) i 20 czerwca (poniedziałek) w Powiatowej Hali Sportowej przy ul. Pola w Pile mecze sparingowe w  siatkówce rozegrają reprezentacje U22 Polski i Holandii. Początek meczów godz. 18.00.

- To kolejne spotkanie na najwyższym, tym razem międzynarodowym poziomie, które rozegrane będzie w naszym obiekcie. Przypomnę, że w ubiegłym roku na otwarciu hali gościliśmy już reprezentację Polski U21, a pod koniec roku mistrza Polski Jastrzębski Węgiel – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.  

Wydarzenie odbędzie się w ramach przygotowań naszej reprezentacji do Mistrzostw Europy U22, które na początku lipca odbędą się w Tarnowie. Do Piły na zgrupowanie przyjeżdżają już dzisiaj, będzie ono jednym z ostatnich sprawdzianów zawodników przed mistrzostwami.  
Trenerem polskiej reprezentacji do lat 22 jest Daniel Pliński, który jeszcze w ubiegłym roku prowadził naszą drużynę Stalpro Joker Powiat Pilski.
Mecze zapowiadają się na wysokim poziomie, Holandia także zakwalifikowała się do Mistrzostw Europy U22. Dopingujmy naszą reprezentację. Wstęp wolny.