Wsparcie Powiatu Pilskiego dla kolejnych klubów sportowych

Data: 23-03-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wsparcie Powiatu Pilskiego dla kolejnych klubów sportowych Przedstawiciele władz Powiatu Pilskiego popisali kolejne umowy z klubami sportowymi, działającymi w gminach powiatu pilskiego, przekazując dotacje na rozwój kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Wsparcie otrzymały następujące kluby:
Klub Sportowy Unia Ujście (piłka nożna) oraz Ludowy Klub Sportowy „Błyskawica” Bronisławki (piłka nożna) – umowę z przedstawicielami klubów podpisał m.in. Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu w Pile.

Ludowy Zespół Sportowy „Orkan” Śmiłowo (piłka nożna) – umowę podpisała m.in. Emilia Załachowska, członek Zarządu Powiatu w Pile.

Ludowy Zespół Sportowy „Jedność” Łobżenica  (tenis stołowy) podpisali Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu. Przedstawicielom klubu sukcesów życzył także Kazimierz Wasiak, przewodniczący Rady Powiatu w Pile.