Szkolenie motocyklistów z bezpiecznej jazdy i pierwszej pomocy

Data: 21-03-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Szkolenie motocyklistów z bezpiecznej jazdy i pierwszej pomocy W Centrum Powiatowym ISKRA przy ul. Kilińskiego w Pile w minioną niedzielę odbyło się szkolenie dla motocyklistów pod hasłem Bezpieczny i Motopomocny Motocyklista. Szkolenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego, a zorganizowała je Fundacja Motopomocni, która w całym kraju prowadzi szkolenia na rzecz bezpiecznej jazdy i udzielania pomocy po wypadkach.

Przed sezonem motocyklowym szkolenie to było ważne dla wielu motocyklistów z naszego regionu. Uczestniczyło w nim ponad 120 osób. Szkolenie było bezpłatne.
- Ogromna motocyklowa „piątka" dla Starosty Pilskiego za to, że nasze spotkanie w Pile objął Patronatem, udostępniając tę piękną salę, z doskonałą akustyką i przyjazną atmosferą - powiedział, otwierając szkolenie, Andrzej Jaroszek z Zespół MotoPomocni.pl Ratownicy, instruktorzy i trenerzy.

- To, co Państwo robicie jest bardzo ważne, i za to należą się wam słowa uznania. Tak samo jak wszystkim motocyklistom, którym bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg, leży na sercu. Również za to, że chcecie się szkolić m.in. w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i kultury jazdy - powiedział Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.
 
Zapisz się na newsletter