Juniorzy UKS SMS Joker w Półfinałach Mistrzostw Polski!

Data: 21-02-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Juniorzy UKS SMS Joker w Półfinałach Mistrzostw Polski! Juniorzy z UKS SMS Joker Piła idą jak burza. W turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostwa Polski Juniorów, który odbył się w miniony weekend w Powiatowej Hali Sportowej przy Pola w Pile nasz zespół zajął I miejsce!

- Gratuluję zawodnikom i trenerom. W ubiegłym tygodniu juniorzy młodsi UKS SMS Joker wywalczyli II miejsce w Wielkopolsce, a ich starsi koledzy już zakwalifikowali się do półfinałów Mistrzostw Polski. Siatkówka męska jak widać rozwija się bardzo dobrze  – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

W turnieju wystąpiło 6 drużyn. Emocji nie brakowało bowiem do ostatniego dnia ważyły się jeszcze losy zwycięskich drużyn.

Ostateczna klasyfikacja:  
1. UKS SMS JOKER Piła
2. KaEmKa Starogard Gdański
3. Siatkarski Ośrodek Szkolny #NysaTeam
4. Jaworski Klub Sportowy SPARTAKUS
5. MLKS Volley Gubin
6. Avia Świdnik.

Wszystkim drużynom pogratulował radny Rady Powiatu w Pile Krzysztof Pabich, który wręczył także puchary ufundowane przez Powiat Pilski Starostwo Powiatowe w Pile. Zawodników dopingował także Marek Kamiński, Członek Zarządu Powiatu w Pile.  

W Półfinałach Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach od 4-6 marca, wystąpią dwie pierwsze drużyny z pilskiego turnieju.   
UKS SMS Joker dzięki zwycięstwu w turnieju ma szansę na ich organizację. Zdecyduje o tym losowanie. Trzymamy kciuki, wtedy w Powiatowej Hali Sportowej przy Pola odbędzie się kolejna sportowa uczta.