Spotkanie starosty pilskiego z burmistrzami i wójtami gmin Powiatu

Data: 21-02-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Spotkanie starosty pilskiego z burmistrzami i wójtami gmin Powiatu W środę 16 lutego Starosta pilski Eligiusz Komarowski spotkał się z burmistrzami i wójtami gmin tworzących Powiat Pilski. Podczas spotkania omówiono współpracę podczas organizacji najważniejszych tegorocznych wydarzeń, które będą organizować samorządy gmin oraz Powiatu Pilskiego.

- Współpraca zawsze przynosi dobre efekty. Dziękuję burmistrzom, wójtom i przedstawicielom gmin powiatu pilskiego, którzy uczestniczyli w tym spotkaniu. Zapewniam, że ciekawych wydarzeń na terenie każdej z 9 gmin tworzących powiat pilski, nie zabraknie. Posiadamy już nowoczesne i komfortowe obiekty, na których możemy je organizować, również z udziałem samorządów gminnych mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.  

Wiele wydarzeń tradycyjnie odbędzie się na zmodernizowanym Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile oraz w wyremontowanym w ubiegłym roku budynku Centrum Powiatowego ISKRA w Pile, przy ul. Kilińskiego. Nie zabraknie także wydarzeń ponadlokalnych, gminnych, organizowanych przez sołectwa, dla których Starosta Pilski zadeklarował wsparcie i pomoc w ich organizacji. 

Spotkanie miało charakter konwentu. Uczestniczyli w nim:
Eligiusz Komarowski – Starosta Pilski
Bogusława Jagodzińska – Burmistrz Wyrzyska
Piotr Łosoś – Burmistrz Łobżenicy
Artur Kłysz – Burmistrz Wysokiej
Jacek Krzysztof Oświecimski – Wójt Miasteczka Krajeńskiego
Krzysztof Rutkowski – Wójt Białośliwia
Przedstawiciel gminy Szydłowo – Iwona Mazur – sekretarz Urzędu.