Tytuł Mistrza Wielkopolski Juniorów dla UKS SMS JOKER PIŁA

Data: 07-02-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Tytuł Mistrza Wielkopolski Juniorów dla UKS SMS JOKER PIŁA Drużyna UKS SMS Joker Piła ponownie Mistrzem Wielkopolski juniorów w piłce siatkowej. Ostatecznie wywalczyła tytuł podczas turnieju w Szamotułach, w którym wygrała wszystkie trzy mecze i zgromadziła komplet punktów.   
To drugi tytuł z rzędu tytuł (UKS SMS Joker Piła w ubiegłym roku również wywalczyła mistrzostwo Wielkopolski), a siódmy w ciągu minionych 10 lat w historii juniorów Jokera.
- Gratuluję zawodnikom i trenerom, gratuluję wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do tego sukcesu. Jak widać młoda siatkówka męska ma się u nas bardzo dobrze – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.  

Zawodnicy są uczniami LOMS w Pile, a od września zespół trenuje w nowo wybudowanej Powiatowej Hali Sportowej przy Pola w Pile.
- To właśnie m.in. dla takich talentów sportowych zbudowaliśmy to miejsce – dodaje starosta.

Trenerem drużyny UKS SMS Joker Piła jest Tomasz Aszemberg, wsparcia trenerskiego udzielają Roman Pilch i Marek Malinowski oraz Jacek Wysocki (prezes UKS SMS Joker Piła). Dyrektorem LOMS w Pile, który na co dzień także wspiera klub, jest Grzegorz Witkowski.

UKS SMS Joker Piła jako Mistrz Wielkopolski w dniach 18-20 lutego będzie gospodarzem Ćwierćfinału Polski Juniorów, na który już teraz zapraszamy kibiców siatkówki. 

FOT. UKS SMS JOKER PIŁA