Zapraszamy na lodowisko powiatowe na stadion przy Okrzei w Pile

Data: 23-12-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy na lodowisko powiatowe na stadion przy Okrzei w Pile W czwartek, 23 grudnia o godz. 15.00 na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile uruchomione zostanie lodowisko. Wstęp jest bezpłatny.

- Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańcom uruchamiamy na naszym popularnym obiekcie lodowisko. To kolejny dowód na to, jak funkcjonalny jest ten obiekt oraz jak szeroko otwarty jest dla mieszkańców. Taki był nasz zamysł i główny cel, aby stadion był dla wszystkich i zawsze. Miłego użytkowania, ogromu radości frajdy – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Na lodowisku będzie dostępna wypożyczalnia łyżew. Za wypożyczenie jednej pary obowiązuje zwrotna kaucja w wysokości 100 zł (płatne gotówką).
Lodowisko będzie czynne codziennie od godz. 12.00 do 21.00. Wyjątek stanowią najbliższe dni świąteczne. W Wigilię i pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia będzie nieczynne. Ale zapraszamy już w drugi dzień świąt w godz. od 15.00 – 21.00.
Pozostałe szczegóły na grafice poniżej.