Awanse zawodowe dla nauczycieli

Data: 16-12-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Awanse zawodowe dla nauczycieli Starosta pilski Eligiusz Komarowski wręczył akty nadania awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.

Awanse otrzymali:
Karolina Kosterka-Dorsz – nauczyciel wczesnego wspomagania rozwoju dziecka – logopeda w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Grzegorzewskiej w Pile,
Grzegorz Witkowski – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespołu Szkół im St. Staszica w Pile (dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Pile),
Patryk Mojsiewicz - nauczyciel wychowawca w Zespole Placówek Wychowawczych w Łobżenicy.
- Serdecznie Wam gratuluję zaangażowania w pracę z dziećmi i młodzieżą, nieustającego podnoszenia kwalifikacji i życzę dalszych sukcesów – powiedział starosta.