Młodzi piłkarze w Powiatowej Hali Sportowej przy Pola w Pile

Data: 18-11-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Młodzi piłkarze w Powiatowej Hali Sportowej przy Pola w Pile W Powiatowej Hali Sportowej przy Pola w Pile odbył się Turniej Niepodległościowy Rocznika 2012 uczestników szkółek piłkarskich z regionu pilskiego.
Zorganizowała go Akademia Piłkarska Reissa - Reprezentacja Regionu Pilskiego, przy wsparciu Powiatu Pilskiego. Nie brakowało goli, nagród dla wszystkich i pucharów dla najlepszych. Młodych piłkarzy dopingowali Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski i Krzysztof Sadowski, Etatowy Członek Zarządu Powiatu w Pile
- Od samego początku, kiedy tylko wybudowaliśmy i we wrześniu otworzyliśmy ten obiekt mówiłem, że hala będzie dla wszystkich mieszkańców gmin powiatu pilskiego. I tak jest, bo korzystają z niej nie tylko nasi uczniowie, ale kluby sportowe, dzieci. Miniony turniej był bardzo udany. Serce rośnie jak widzi się radość dzieci z gry, ich zaangażowanie i co by nie mówić - niemałe już umiejętności piłkarskie - mówi starosta Eligiusz Komarowski.