Nagrody Starosty Pilskiego dla policjantów

Data: 10-11-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nagrody Starosty Pilskiego dla policjantów
Starosta Pilski Eligiusz Komarowski wręczył nagrody funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Pile za szczególne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pilskiego. W tym roku radni Rady Powiatu w Pile na nagrody dla wyróżniających się funkcjonariuszy przyznali 18 tys. zł z budżetu powiatu.
Otrzymało je łącznie 18 funkcjonariuszy, zajmujących różne stanowiska i pracujących również w jednostkach terenowych KPP w Pile, komisariatach i posterunkach. Wyróżnionym funkcjonariuszom Starosta Pilski wspólnie z Komendantem Powiatowym Policji w Pile podinspektorem Marcinem Kowalskim podziękował także za oddaną służbę.
- Za bezpieczeństwo mieszkańców jako Samorząd Powiatu Pilskiego również jesteśmy odpowiedzialni. Dziękuję Wam w ich imieniu. Niech trudna i odpowiedzialna służba będzie dla Was zawsze źródłem satysfakcji, a Waszym działaniom towarzyszy ludzka życzliwość - powiedział starosta Eligiusz Komarowski.
Nagrodzeni funkcjonariusze:
- asp. szt. Szymon Pawłowski