Budowa chodnika w Łobżenicy wspólnie z samorządem Gminy

Data: 25-10-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Budowa chodnika w Łobżenicy wspólnie z samorządem Gminy W Łobżenicy na ulicy Złotowskiej trwa budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej. Inwestycję w połowie finasuje Powiat Pilski, w połowie samorząd Gminy Łobżenicy.

Prace przy budowie chodnika są już mocno zaawansowane. Nowy chodnik powstanie na długości 340 m. Inwestycja obejmuje także budowę zjazdów i dojść dla pieszych do przyległych nieruchomości. Całkowita wartość prac to prawie 220 tys. zł.
- Dzięki dobrej wspólpracy samorządu Powiatu Pilskiego z samorządami gmin budujemy chodniki, ścieżki rowerowe, miejsca parkingowe i remontujemy drogi. Chodnik w Łobżenicy to kolejny przykład takich inwestycji, oczekiwanych przez mieszkańców - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
Wkrótce koniec robót, a na ulicy Złotowskiej będzie bezpieczniej dla mieszkańców.