Kolejne środki na rehabilitację Oliwki potrąconej przez pociąg

Data: 18-10-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Kolejne środki na rehabilitację Oliwki potrąconej przez pociąg W Starostwie Powiatowym w Pile odbyło się kolejne spotkanie z rodzicami 14-letniej Oliwki Zdanowicz z Piły, potrąconej przez pociąg, dla której zbierane są środki na rehabilitację.

Prawie 25 tys. zł przekazali Anna i Gino Maes z firmy Manufaktura Lodów Prawdziwych. Pieniądze uzbierano podczas zbiórek, które trwały przez minione tygodnie przy pilskich szkołach średnich prowadzonych przez Powiat Pilski, przed SP nr 3 w Pile oraz przy kilku firmach w Pile. Popularna "Krówka" sprzedawała lody „co łaska”. W akcję chętnie zaangażowała się młodzież i nauczyciele ze szkół.

Z kolei Emilia Piechocka, radna Rady Miasta Piły ze Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe w Pile przekazała rodzicom Oliwki 500 złotych od biegaczy z klubu biegowego 4RUN TEAM Piła.

To oczywiście nie koniec pomocy. Już 11 listopada, podczas Biegu Niepodległościowego na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile odbędzie się kolejna zbiórka dla Oliwki. Szczegóły wkrótce.

Przypominamy, że pieniądze na rehabilitację Oliwki można cały czas wpłacać na stowarzyszenie Zdążyć z Pomocą z dopiskiem "Pomoc dla Oliwki", które powstało z inicjatywy starosty pilskiego Eligiusza Komarowskiego.
Nr konta: 71 1020 3844 0000 1202 0242 3275