100 lat i tort urodzinowy dla zespołu Kombi

Data: 25-08-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

100 lat i tort urodzinowy dla zespołu Kombi
100 lat dla zespołu Kombi odśpiewała publiczność podczas koncertu na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile, który odbył się w sobotę, 21 sierpnia.
Kombi obchodzi w tym  roku 45-lecie działalności. Z tej okazji na scenę wjechał również tort urodzinowy, a życzenia członkom zespołu złożyli: Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski, Arkadiusz Kubich, Wicestarosta Pilski oraz Marek Kamiński, Członek Zarządu Powiatu w Pile.
Na bis zespół zaśpiewał swój wielki przebój "Słodkiego, miłego życia". Potem był czas na rozdawanie autografów i pamiątkowe zdjecia z publicznością. A na koniec dyskoteka pod chmurką i tak zakończył się ten sobotni koncertowy wieczór...

Przypomnijmy, że zespół Kombi wystąpił na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile w ramach Powiatowego Lata Koncertowego, organizowanego przez Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile.

A już 4 września, w sobotę, o godz. 20.30 koncert zespołu Strachy Na Lachy, oczywiście na stadionie przy Okrzei. Wstęp wolny. Zapraszamy.