Targ Twórców w Łobżenicy: wystawy, koncerty, integracja

Data: 18-08-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Targ Twórców w Łobżenicy: wystawy, koncerty, integracja W Łobżenicy odbyło się popularne wydarzenie Targ Twórców – Razem z nami. To impreza integrująca lokalnych twórców ludowych i osoby niepełnosprawne.
Spotkanie odbyło się w Parku Miejskim w Łobżenicy. Mieszkańcy mieli okazję zobaczyć wystawę rękodzieła artystycznego, a także występy lokalnych zespołów m.in. działających w placówkach opiekuńczych. Był to udany piknik dla całych rodzin z atrakcjami dla dzieci.
Organizatorem wydarzenia było Gminne Centrum Kultury w Łobżenicy i Gmina Łobżenica, a Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile tradycyjnie wsparł je finansowo. Samorząd Powiatu Pilskiego na Targach Twórców reprezentował Kazimierz Wasiak, Przewodniczący Rady Powiatu w Pile.