Jubileusz 40-lecia ROD MALWA w Pile

Data: 01-08-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Jubileusz 40-lecia ROD MALWA w Pile
Działkowcy z Rodzinnego Ogrodu Działkowego "MALWA" przy ul. Wawelskiej w Pile obchodzili jubileusz 40-lecia. Wydarzenie Honorowym Patronatem objął Starosta Pilski Eligiusz Komarowski.

Starosta osobiście pogratulował prezesowi ROD MALWA w Pile Ryszardowi Grzelakowi oraz wszystkim działkowcom aktywności i pasji, z którą na co dzień dbają o swoje ogrody.
MALWA to jeden z większych ROD w Pile; przy ul. Wawelskiej znajduje się ok. 200 działek. Jubileusz był także okazją do wręczenia odznaczeń dla zasłużonych działaczy.
- Gratuluję wyróżnionym, a wszystkim działkowcom z ROD MALWA pięknego jubileuszu. Sam jestem działkowcem i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że działka to wprawdzie doskonałe miejsce do wypoczynku, ale też pracy dla całych rodzin - mówi starosta Eligiusz Komarowski.

Ogrody działkowe w Pile to zielone enklawy miasta i są jego wizytówką. Wychowują się na nich całe pokolenia. Są ważnym miejscem rodzinnej i społecznej integracji.