Obchody Święta Policji w Szkole Policji w Pile

Data: 22-07-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Obchody Święta Policji w Szkole Policji w Pile
Na placu apelowym Szkoły Policji odbyły się uroczystości z okazji Święta Policji i 102. rocznicy powołania Policji Państwowej.

Wzięli w nich udział również Eligiusz Komarowski, starosta pilski i Kazimierz Wasiak, Przewodniczący Rady Powiatu w Pile, którzy w imienia samorządu Powiatu Pilskiego złożyli życzenia Komendant Szkoły Policji insp. Beacie Różniak-Krzeszewskiej oraz wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom.

- Szkoła Policji w Pile szkoli kadry na potrzeby wszystkich jednostek Policji w kraju. To placówka dydaktyczna, jedna z najlepszych w kraju. Kadra i słuchacze Szkoły Policji w Pile zawsze są także gotowi nieść pomoc mieszkańcom gmin powiatu pilskiego, angażują się także w akcje społeczne. Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile na co dzień współpracuje ze Szkołą Policji i wspiera ważne społeczne inicjatywy. Gratuluję i dziękuję za profesjonalną służbę na rzecz bezpieczeństwa obywateli i wszystkim funkcjonariuszom życzę zawodowej i osobistej pomyślności - powiedział starosta Eligiusz Komarowski. 
 
Obchody Święta Policji tradycyjnie były okazją do wręczenia funkcjonariuszom medali, odznaczeń, wyróżnień i awansów na wyższe stopnie służbowe.
Zapisz się na newsletter