Nowa oferta: Warsztaty muzyczne dla mieszkańców w MDK Iskra Piła

Data: 31-05-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nowa oferta: Warsztaty muzyczne dla mieszkańców w MDK Iskra Piła W Młodzieżowym Domu Kultury Iskra w Pile 29 maja odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu „Spotkanie z muzyką – Warsztaty dla Mieszkańców” organizowane przez Stowarzyszenie Muzyki Alternatywnej Piła Elektryczna.

Gościem warsztatów był Grzegorz Robert Kupczyk – wokalista zespołu TURBO w latach 1982-1989 i 1996-2007, a akompaniowali mu Wojciech Kubiak i Janusz Musielak. Tematem pierwszych warsztatów, oprócz oczywiście dobrej muzyki, która rozbrzmiewała ze sceny była emisja głosu, a cennych rad udzielał doświadczony wokalista Grzegorz Kupczyk.  

- Takie działania wpisują się w program Młodzieżowego Domu Kultury, który posiada wiele sekcji dla dzieci i młodzieży, zarówno wokalną – jak Studio Piosenki Iskra, czy sekcję muzyczną, taneczną. Naszą rolą jest rozwijanie pasji artystycznych, warsztaty muzyczne prowadzone przez doświadczonych artystów to nowa jakość i nowa oferta dla mieszkańców - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Wydarzenie to odbyło się pod Honorowym Patronatem Starosty Pilskiego, a wsparł je Powiat Pilski. Wkrótce kolejne warsztaty, będziemy informować o nich na bieżąco.
Zapisz się na newsletter