Kolejne kluby sportowe ze wsparciem Powiatu

Data: 30-04-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Kolejne kluby sportowe ze wsparciem Powiatu Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, wicestarosta Arkadiusz Kubich oraz członek zarządu Marek Kamiński podpisali kolejne umowy z klubami i stowarzyszeniami na zadania związane z rozwojem kultury fizycznej.

Na szkolenie dzieci i młodzieży wsparcie uzyskają KS Pogoń Łobżenica (piłka nożna), WLKS Łobzonka Wyrzysk (piłka nożna i tenis stołowy) oraz UKŻ Wodniak Piła (żeglarstwo), który dodatkowo otrzyma wsparcie na organizację regat o Puchar Grodu Staszica. Powiat Pilski wesprze również cykl imprez pod nazwą Czwartki Lekkoatletyczne organizowane przez Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej oraz wydarzenia o charakterze sportowym, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, które zorganizuje UKS Noteć Ujście.